Полицията в Лос Анджелис уби 14-годишна тийнейджърка, докато стреля по заподозрян мъж

Повече за неговата самоличност засега не се съобщава

Магазинът, в който  е простреляно момичето
Магазинът, в който е простреляно момичето Източник: AP
Полицай в Лос Анджелис простреля и уби 14-годишно момиче, което се намирало в пробната на магазин за дрехи "Бърлингтън", докато стрелял по заподозрян, който е нападнал жената по-рано. Полицейски шеф нарече случая "опустошителен и трагичен инцидент",  съобщи  в. "Лос Анджелис Таймс". Полицията се отзовала в магазина по сигнал за въоръжено нападение и така се е стигнало до инцидента, при който е било убито момичето. Повече за неговата самоличност засега не се съобщава. Властите все още не знаят мотива на мъжа или дали той е познавал жената, която първоначално е нападнал в магазина.

Още от "Светът"

Крайнодясната партия "Алтернатива за Германия" за първи път оглави национално проучване

Подкрепата за АзГ се е увеличила с два процентни пункта в сравнение с проучване от август и сега е 27%, докато ХДС на канцлера Фридрих Мерц и ХСС, бележат спад с един пункт - до 26%

Прочетете повече прочетете повече

Марко Рубио: Навлизането на руски дронове в полското въздушно пространство е "недопустимо", вдигнати са във въздуха умиш

Ако доказателствата ни доведат до това заключение, тогава очевидно ще става въпрос за изключително ескалиращ ход, продължи Рубио.

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени