Руските загуби в Украйна прехвърлиха нова "червена линия"

Руските окупатори са останали без 11 танка, 24 бронирани бойни машини, 45 артилерийски системи и една система за противовъздушна отбрана

Унищожена руска бойна техника
Унищожена руска бойна техника Източник: Telegram

Загубите на Русия в Украйна се увеличиха с 1210 души за последното деноношие и преминаха нова "червена линия" - над 573 хиляди.

 

Общият брой на ликвидираните нашественици към събота, 27 юли, е приблизително 573 510 окупатори, съобщи Генералният щаб на въоръжените сили на Украйна на страницата си във Facebook.

 

Руските окупатори са останали без 11 танка, 24 бронирани бойни машини, 45 артилерийски системи и една система за противовъздушна отбрана.

 

Още от "Светът"

Тръмп обяви антифашисткото движение "Антифа" за терористична организация

Заподозреният за убийството на Кърк - Тайлър Робинсън, е описван като "крайноляв убиец", тъй като е осъдил пред семейството и приятелите си "омразата", която според него Кърк разпространявал, и е използвал боеприпаси с гравирани антифашистки послания

Прочетете повече прочетете повече

Крайнодясната партия "Алтернатива за Германия" за първи път оглави национално проучване

Подкрепата за АзГ се е увеличила с два процентни пункта в сравнение с проучване от август и сега е 27%, докато ХДС на канцлера Фридрих Мерц и ХСС, бележат спад с един пункт - до 26%

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени