Руският публицист Юлия Латинина: Русия се управлява не от Хитлер, а от Чикатило

Путин се държи като ХАМАС. А това означава, че той вече разбира, че е загубил, добавя тя

Юлия Латинина
Юлия Латинина Източник: РИА Новости

Взривът в Еленовка представлява убийство на заложници пред очите на целия свят. Това написа в своя профил в Twitter руският публицист Юлия Латинина. 

 

"След видеото с отрязването на гениталиите на украински пленник и ударът с "Град" по пленените в Еленовка, за да се скрие руският Освиенцим, трябва да признаем: Русия се управлява не от Хитлер, а от Чикатило", написа тя в социалната мрежа. 

 

 

Латинина отбелязва, че пред очите на всички руската държава се държи като терорист: убива заложници, поощрява садистите в армията и се жалва, че са я обидили.

 

 

"Путин се държи като ХАМАС. А това означава, че той вече разбира, че е загубил", смята Юлия Латинина. 

Още от "Светът"

Израелски удари в ивицата Газа през изминалото денонощие са причинили смъртта на близо 30 палестинци

Войната в ивицата Газа започна на 7 октомври 2023 г., когато ислямисткото движение "Хамас" извърши изненадващо трансгранично нападение срещу израелска територия

Прочетете повече прочетете повече

"Джерусалем пост": Катар е представил на Израел и "Хамас" предложение за примирие, основано на плана на Стив Уиткоф

В същото време министърът по стратегическите въпроси на Израел Рон Дермер е провел разговори с висши американски служители относно идеи за прекратяване на конфликта в ивицата Газа и планиране на следвоенния период

Прочетете повече прочетете повече

Върховният съд на Полша потвърди резултатите от президентските избори въпреки многобройни оспорвания

Подкрепеният от опозиционната партия "Право и справедливост" (ПиС) историк Карол Навроцки спечели втория тур на президентските избори в Полша на 1 юни с 50,89 процента от гласовете

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени