Самолетопадът продължава - ВСУ унищожиха втори за деня руски Су-34

Това съобщи отново камондващият ВВС на ВСУ ген. Микола Олещук. 

Унищожен руски самолет Су-34
Унищожен руски самолет Су-34 Източник: Telegram

По източното направление ВСУ унищожиха пореден рески итребител Су-34 - втори за днешния ден. Това съобщи отново камондващият ВВС на ВСУ ген. Микола Олещук. 

 

"Около 14.00 часа свалихме поредния Су-34. Посоката е същата! Целта - неизменна! При такива загуби на бойната и специална авиация руснаците трябва да се замислят дали, поне за известно време, да не спрат "авиационните месни щурмове". Какво пък, продължаваме да действаме...До победата!", написа той.

 

 

По-късно той публикува снимка на сваления руски Су-34.

Още от "Светът"

Тръмп каза, че ще обяви Ормузкия поток за "територия на САЩ"

Тръмп се обърна към американците, които "плащат малко повече за бензин" заради войната като заяви, че това е цената, за да се гарантира, че "една много лоша страна" няма да се сдобие с ядрено оръжие

Прочетете повече прочетете повече

Украински оператори на дронове "унищожиха" цяла американска бригада по време на учения в Германия

Украинските оператори на дронове са "унищожили" американските бронетранспортьори толкова бързо, че е трябвало да бъдат "възкресени", т.е. отново въведени в атаката, за да могат ученията да продължат

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени