Топмениджъри на руската социална мрежа "Вконтакте" са открити мъртви

Причината за смъртта на топмениджърите е измръзване

Владимир Габриелян
Владимир Габриелян Източник: РИА Новости

Топмениджъри на руска социална мрежа са намерени мъртви Топмениджъри на руска социална мрежа са намерени мъртви "Двама високопоставени мениджъри на фирмата–собственик на руската социална мрежа "Вконтакте" са открити мъртви", предаде РИА Новости.

 

Днес властите в северозападния Ненецки автономен окръг съобщиха за намирането на телата на техническия директор на компанията Владимир Габриелян и един от ръководителите на търговския отдел на холдинга Сергей Мерзляков.

Сергей Мерзляков
Сергей Мерзляков Източник: РИА новости

 

"Двамата са загинали при опит за прекосят река Шойна с високопроходими автомобили. Причината за смъртта на топмениджърите е измръзване", допълни цитираната медия.

 

"Жители на окръга успяха да спасят съпругата на Габриелян – Альона и колегата му Сергей Олсевич", посочи още РИА Новости.

Още от "Светът"

''Коалицията на желаещите'' е готова да разположи европейски войници в Украйна след прекратяване на огъня

В изявлението си лидерите потвърждават непоколебимата си подкрепа за Украйна и хвалят ангажимента на Зеленски за постигане на справедлив и траен ми

Прочетете повече прочетете повече

САЩ планират разполагане на военни в южната част на Карибско море с цел борба с наркокартелите

Президентът Доналд Тръмп иска да използва военните сили, за да преследва латиноамериканските наркокартели, които са определени като глобални терористични организации

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени