Украински дронове атакуваха учебен авиоцентър в Русия (ВИДЕО)

Зад атаката стои Главното управление за разузнаване на МО на Украйна

Атака с дронове
Атака с дронове Източник: Telegram

Два дрона на украинското военно разузнаване атакуваха Борисоглебския учебен авиационен център във Воронежка област на Русия. Това съобщи "Украинска правда" като се позовава на свои източници в Главното управление за разузнаване на МО на Украйна (ГУРМО).

 

"Зад атаката срещу учебния авиационен център в Борисоглебск във Воронежка област стои Главното управление за отбрана на Министерството на отбраната. Има сериозни поражения на главния производствен цех", съобщава и УНИАН, позовавайки се на свои източници във военното разузнаване. 

 

Още от "Светът"

Латвийският парламент гласува за оттегляне на страната от Истанбулската конвенция

Това няма да повлияе на домашното насилие по никакъв начин. В латвийските закони защитата срещу домашно насилие съществува и преди Истанбулската конвенция, заяви пред Ройтерс депутатът от Съюз "Зелени и фермери" Гунарс Гутрис

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени