Украинският "Мосад" не прощава на никого - ликвидираха зам.-гаулайтера на Бердянск

Убита е й съпругата му, която бе ръководител на комисията за провеждането на "референдума" в града

Олег Бойко и Людмила Бойко
Олег Бойко и Людмила Бойко Източник: Скрийншот видео кадър

Така нареченият "заместник-ръководител" на окупационната руска администрация в украинския град Бердянск Олег Бойко бе ликвидиран. Това съобщи рашистката пропагандистка агенция Интерфакс като се позовава на окупационната администрация на Бердянск. 

 

"В гаража му бе убит заместник председателят на веонно-гражданската администрация на град Бердянск по жилищно-комуналните въпроси Олег Бойко и неговата съпруга Людмила Бойко, която оглавяваше градската териториална избирателна комисия по провеждането на референдума", пише Интерфакс.

 

Колаборантът Владимир Рогов съобщава, че Бойко е бил убит в градския микрорайон Колония. Рашистките окупатори не съобщават детайли за убиството. 

Още от "Светът"

Иран: Българското правителство спешно трябва да преразгледа разрешението си за разполагане на американски самолети

Иран няма да се поколебае да защити националните си интереси и сигурност срещу всякаква агресия или враждебни действия, каза иранският външен министър

Прочетете повече прочетете повече

Bloomberg: Американските сенатори се договориха за законопроект, налагащ "адски" санкции на Русия и Иран

Планирано е Тръмп да се срещне с украинския президент Володимир Зеленски в Белия дом, а украинският лидер ще се срещне и със законодатели в Капитолия по-късно същия ден

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени