Украинците унищожиха три руски самолета наведнъж

Главнокомандващият на ВСУ ген. Сирски добави, че украинските военни са свалили руските изтребители по време, когато те са нанасяли удари с управляеми авиобомби по украинските позиции

Унищожени самолети Су-34
Унищожени самолети Су-34 Източник: Колаж Главред

Днес украинските защитници унищожиха наведнъж 3 руски самолета - два изтребителя-бомбардировача Су-34 и един изтребител Су-35. Това съобщи командващият на ВВС на Украйна генерал-лейтенант Николай Олещук в своя канал в Telegram.

 

"Тази сутрин на източното направление от подразделенията на ВВС на ВСУ едновременно бяха унищожени три вражески самолета - два изтребителя-бомбардировача Су-34 и един изтребител Су-35", написа той, цитиран от УНИАН.

 

Главнокомандващият на ВСУ ген. Александър Сирски добави, че украинските военни са свалили руските изтребители по време, когато те са нанасяли удари с управляеми авиобомби по украинските позиции. 

 

 

 

 

 

 

Още от "Светът"

Тръмп реши да намали броя на американските войски, които биха помогнали на страните от НАТО в случай на нападение

Според Пентагона окончателното решение за това колко американски войски ще останат в европейските страни ще бъде определено след допълнителен анализ на стратегическите и оперативните нужди на САЩ

Прочетете повече прочетете повече

Кръвопролитие в САЩ: Застреляха трима в джамия в Сан Диего, стрелците се самоубиха

Атакуваният Ислямски център е най-голямата джамия в окръг Сан Диего. Комплексът включва мюсюлманско училище "Ар Рашид" което според сайта предлага курсове по арабски език, ислямски науки и изучаване на Корана за деца над 5-годишна възраст

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени