Въоръжените сили на Украйна унищожиха още един вражески Су-34! Ген. Олешчук им препоръча: Нека окупаторите се сбогуват с близките си преди всеки полет

Благодаря на всички за усърдната работа. Работим, за да победим, написа командирът на украинските ВВС

Су-34
Су-34 Източник: Колаж/Главред

Украинските военни унищожиха още един руски изтребител-бомбардировач Су-34. Той е бил свален по източото направление. Това съобщи командирът на украинските ВВС генерал-лейтенант Микола Олешчук в Telegram.

 

В същото време той посъветва руските окупатори-пилоти да се сбогуват с близките си преди всеки полет, защото всяко тяхно излитане може да бъде последено.

 

"Минус още един Су-34 по източното направление. Вчера руските пилоти успяха да избегнат нашите ракети, но това не винаги ще бъде така. Затова съветвам окупаторите да се виждат с близките си преди всеки полет, за всеки случай. Защото кой знае дали ще имат късмет или не. Благодаря на всички за усърдната работа. Работим, за да победим!", написа Олешчук.

 

Още от "Светът"

Евродепутатът Новаков: Ръководни представители в Европа питат дали българското държавно ръководство покровителства иконо

Институциите в Европа намират много сходни модели на поведение между България и Унгария през последните години, добави той

Прочетете повече прочетете повече

Фридрих Мерц и Еманюел Макрон разкритикуваха Коща за опита за контакт с Владимир Путин

Допълнително напрежение предизвика фактът, че според някои дипломати няколко държави, включително Германия, са научили за разговорите с Москва едва от медиите

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени