Военнопрестъпникът Дмитрий Медведев отново "предозиран": Руските сили може да достигнат до Киев или Лвов

Той заяви това за руската пропагандистка агенция РИА Новости

Дмитрий Медведев
Дмитрий Медведев Източник: Sputnik

Може да се наложи руските сили да предприемат настъпление чак до Киев или Лвов в Украйна, заяви бившият президент на Русия и военнопрестъпник Дмитрий Медведев в интервю за руската пропагандистка агенция РИА Новости.

 

"Нищо не може да се изключи. Ако трябва да стигнем до Киев, тогава ще стигнем до Киев, ако трябва до Лвов, тогава ще стигнем до Лвов, за да унищожим тази зараза", казва Медведев.

Още от "Светът"

Двама мъже с китайско-британско гражданство са осъдени на 8 и 10 години затвор във Великобритания за шпионаж в полза на

Дейността на Вай и Юен беше изключително обезпокоителна, посочи командир Хелън Фланаган, ръководителка на полицейската служба за борба с тероризма в Лондон

Прочетете повече прочетете повече

ЕП към Северна Македония: впишете българите в конституцията, отворете архивите на УДБА и се пазете от "Сръбски свят"

ЕП отхвърли опита да бъде заличен текстът за втория протокол от Договора за добросъседство и общата история между Северна Македония и България

Прочетете повече прочетете повече

Урсула фон дер Лайен се отказва от трети мандат начело на ЕК

Поддръжниците на фон дер Лайен твърдят, че по-строгият контрол от нейна страна е помогнал на ЕС да реагира на големи предизвикателства, включително войната на Русия срещу Украйна и нарастващото търговско напрежение със САЩ

Прочетете повече прочетете повече

Джей Ди Ванс: Тръмп никога не е казвал, че иска Реза Пахлави за лидер на Иран

Той уточни, че целта на САЩ е прекратяване на ядрената програма на Иран "или чрез дипломатически средства, или чрез военни средства, тъй като в крайна сметка той пое по този път"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени