Зам.-председател на руската Дума: В България цялото Черноморско крайбрежие е наше, там няма да имаме проблеми

Той казва, че в България е пълно с руски граждани, които по сигнал ще започнат да правят мизерии

Пьотр Толстой
Пьотр Толстой Източник: Скрийншот видео кадър

Зам.-председателят на руската Дума Пьотр Толстой официално си признава в тв предаване, че готвят на България украински сценарий. Той казва, че в България е пълно с руски граждани, които по сигнал ще започнат да правят мизерии. Това написа в своя блог Дани Иванов.

 

С пропагандистката Скабеева обсъждат и удари по България. Единствено ги спира, че не могат да се справят с Украйна. Затова държавата трябва спешно да преразгледа статута на пребиваващите у нас. Държавното обвинение да започне да прилага НК в частта за държавна измяна спрямо българите, които обслужват руските интереси у нас.

 

"Първо трябва да приключим с Украина. С Турция ние няма да воюване. Що се отнася до България и Румъния, тези държави са само бази на НАТО. Специално в България цялото черноморско крайбрежие е наше. Там няма да имаме никакви проблеми, казва депутатът от Руската Дума Пьотр Толстой.

 

Предаването явно е предизвикало сериозен интерес у нас. Така Hipparchus пише в Туитър:

"Може ли това да го пуснат по БНТ/бТВ/Нова? Пьотр Толстой обяснява как в България цялото крайбрежие е заето от руски граждани, които чакат знак да започнат да се бунтуват, а Скабеева настоява все пак да ни отстрелят с ракети, предполагам ядрени".

Още от "Светът"

След шумния скандал и разрив Белият дом потвърди: Тръмп няма да разговаря с Мъск

Американският президент заяви, че е сложил край на обществените задължения на Мъск, като го обвини, че е "полудял" заради решение на правителството срещу електромобилите

Прочетете повече прочетете повече

Мъск подкрепя призива за импийчмънт на Тръмп и замяната му с Ванс

В първия си пост в Truth Social след твърдението на Мъск за досиетата на Епщайн, Тръмп похвали "големия, прекрасен законопроект" на Камарата и намекна, че Мъск е трябвало да се обърне срещу него отдавна

Прочетете повече прочетете повече

Чутовен скандал: Тръмп заплаши Мъск, че ще му спре държавното финансиране, шефът на Тесла отвърна със секскомпромат

Поредицата на разменени остри туитове Мъск завърши с:  "Време е да хвърлим наистина голямата бомба: Доналд Тръмп е в досиетата на Епщайн. Това е истинската причина, поради която те не са били публикувани"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени