Депутатите ще влизат със зелен сертификат в парламента от 24 януари

"За" гласуваха 154 депутати, "против" нямаше, въздържаха се четирима

Народно събрание
Народно събрание Източник: Труд

 Народните представители одобриха зеления сертификат да стане задължителен за достъп до парламента. Документът ще се изисква от 24 януари. "За" гласуваха 154 депутати, "против" нямаше, въздържаха се четирима.

Още от "Здравеопазване"

Министерството на здравеопазването надгражда приложението "еЗдраве" с нова функционалност за защита на правата на пациен

Основната цел на софтуерното решение е да даде възможност на гражданите да упражняват директен контрол върху вписванията в Националната здравноинформационна система (НЗИС)

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени