Проф. Костадин Ангелов: Седим върху бомба, COVID-отделенията се пълнят, лекарите са демотивирани
Причината - унизителната методика, която лиши лекарите от полагащите им се 1000 лв. за първа линия, пояснява бившият здравен министър
Причината - унизителната методика, която лиши лекарите от полагащите им се 1000 лв. за първа линия, пояснява бившият здравен министър
След запознаване с мотивите към решението дружеството счита, че направените изводи не отчитат в достатъчна степен спецификата, мащаба и сложността на проекта
Прочетете повечеТова е единствената номинация в парламента за поста на втори заместник-ръководител на НЗО
Прочетете повечеНямаме просрочени задължения, а само текущи, заявиха от лечебното заведение
Прочетете повечеЕдното е в реанимация, а другото е без непосредствена опасност за живота
Прочетете повечеТуберкулозата е лечима, но завършването на лечението изисква упоритост и придържане към него от страна на пациента, тъй като това е дълъг и труден процес
Прочетете повечеОсновната цел на софтуерното решение е да даде възможност на гражданите да упражняват директен контрол върху вписванията в Националната здравноинформационна система (НЗИС)
Прочетете повечеДържавните болници в България са натрупали задължения в размер на над 426 млн. евро, а част от ръководствата им получават възнагра...
Прочетете повечеДенят ще бъде тържествено отбелязан като част от 60-ата юбилейна Национална конференция
Прочетете повечеВисоко международно призвание за Българската асоциация на помощник-фармацевтите (БАПФ)
Прочетете повече"Вярвам, че това е най-правилното решение", заявява доц. д-р Петко Стефановски
Прочетете повечеРадев отново коментира санкциите срещу кагебиста Гундяев