Потвърдено: Деан Генов от Оряхово е убитият бодигард на Красимир Каменов-Къро

Информацията е потвърдена на близките от консула Деница Велчева

Деан Генов
Деан Генов

 Деан Генов е убитият бодигард на Красимир Каменов – Къро, който заедно с него беше застрелян в четвъртък сутринта в Кейптаун. Информацията е потвърдена на близките от консула Деница Велчева, предаде "Зов нюз". Тесен кръг от хора в град Оряхово знаели, че Деан охранява Красимир Каменов в РЮА.

 

"В момента, в който видях, че са убили Къро, знаех, че Деан е мъртъв", каза приятел на загиналия пред "24 часа", след като разбрал за разстрела от медиите. Деан не е вдигал телефона си и от четвъртък, не е отговарял на съобщения в социалните мрежи. Никой не се е свързвал с него след престрелката, казват и други негови приятели.

 

От справка в регистрите се вижда, че Деан Генов е бил част от управителния съвет на боксов клуб, чийто адрес съвпада с адреса една от основните фирми на Красимир Каменов – Къро СЛАТИНА-КЪРА.

Председател на боксовия клуб е Валентин Давидов, който е сред най-приближените хора на Къро у нас и шеф на охраната му.

Още от "Закон и ред"

Общият брой на всички произшествия от януари до април тази година е намалял с почти 40%, съобщи министър Гроздан Караджо

Той изрази надежда това да е тенденция и увери, че оттук нататък мерките за безопасност ще продължат да се прилагат по-стриктно и ще продължат да се разширява

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени