Дори Паргов защити проф. Балтов: Този брутален реваншизъм е... гадна работа!

На този свят всичко се връща! И добро, и лошо, коментира още председателят на БСП-София

Калоян Паргов
Калоян Паргов Източник: БСП

"Този брутален реваншизъм срещу проф. д-р Асен Балтов е... гадна работа. За подобно отношение към доказан професионалист, дал 21 години от живота си на болница "Пирогов", няма оправдание".

 

Това написа във Фейсбук лидерът на софийската организация на БСП Калоян Паргов.

 

"Погазването на достойнството на човек, липсата на уважение и мачкането на безспорни експерти са прийоми, използвани в едни тъмни времена назад в историята, които са недопустими за европейска държава в ХХI век", пише още Паргов.

 

"Но... На този свят всичко се връща! И добро, и лошо...", завършва председателят на БСП-София.

 

Още от "Политика"

Илияна Йотова връчи мандата за служебно правителство на Андрей Гюров

Очакванията към вас са изключително големи. Ние, българските граждани искаме провеждането на честни, прозрачни, добре подготвени и проведени избори за Народното събрание, заяви тя

Прочетете повече прочетете повече

Слави Трифонов: Чакат ни нечестни избори и замитане на връзките на ПП-ДБ с трагедията в Петрохан

След избора на Андрей Гюров за служебен министър-председател стана безпрекословно ясно, че шарлатаните от ПП-ДБ, които покровителстват и спонсорират педофилията в България, ще получат цялата власт, и то без избори, подчерта той

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени