Цветан Цветанов и Петър Москов се явяват заедно с "Национално обединение на десницата"

В неделя в интервю за БНТ Петър Москов заяви, че се водят разговори с формацията на Цветан Цветанов

Цветан Цветанов и Петър Москов
Цветан Цветанов и Петър Москов Източник: Zonanews

Утре, 29.09.2021г., сряда, в 09:00 часа "Републиканци за България" и КОД в коалиция под името "Национално Обединение на Десницата" ще внесат своите документи за регистрация в ЦИК за предстоящите на 14 ноември избори за президент и вицепрезидент, и народни представители.

 

Припомняме, че в неделя в интервю за БНТ лидерът на КОД Петър Москов заяви, че се водят разговори с формацията на Цветан Цветанов за съвместно явяване на парламентарните избори.

Още от "Политика"

Борисов във Видин: Политиканстването няма да помогне, чегъртането, което правят само ще създаде враждебност, но цените р

Бившият министър-председател заяви, че кметовете искат да има пари за училища, пътища, за санирането, което той нарече "най-добрата социална програма"

Прочетете повече прочетете повече

Николай Нанков със скандални разкрития за политическа агитация за ПП-ДБ сред ученици в Угърчин

Тази жена незабавно трябва да бъде отстранена от работа в училището. Трябва да бъде отстранена и от състава на РИК, защото с поведението си тя компрометира целия изборен процес, заявява той

Прочетете повече прочетете повече

Бойко Борисов: Имаме три ясни цели – по-високи пенсии, по-силна икономика и по-активни граждани

Днес на среща с Българската асоциация на дружествата за доброволно пенсионно осигуряване обсъдихме как можем да продължим реформата, съобщи лидерът на ГЕРБ

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени