Горя оръжеен склад на Емилиян Гебрев

Районът ще остане отцепен 72 ч.

Емилиян Гебрев
Емилиян Гебрев Източник: Скрийншот/You Tube

Горя оръжеен склад в Карнобат, който е собственост на Емилиян Гебрев, съобщава NOVA. Няма данни за пострадали.

 

Това е втори пожар в складовете в рамките на година. През юли 2022 г. отново имаше взривове. До момента няма официална информация от полицията и пожарната за причините за пламъците. Районът ще остане отцепен 72 часа.

 

"Пожарът е избухнал в полунощ. Не знам каква е причината за пламъците. Най-важното е, че няма жертви или пострадали", сподели Гебрев в ефира на "Събуди се".

Още от "Бургас"

Премиерът Желязков: Направихме възможно най-доброто за рафинерията

Премиерът Желязков и министърът на енергетиката Жечо Станков инспектираха напредъка по изграждането на лот 3 "Рупча-Ветрино" от Вертикалния газов коридор в района на магистрала "Хемус"

Прочетете повече прочетете повече

Бъдещият особен управител на "Лукойл-Нефтохим": Какви правомощия ще има и какво няма да има право да извършва

С вписването му в Търговския регистър особеният управител ще действа от името на акционерите, съдружниците и собствениците. Същите няма да имат право на глас и няма да се разпореждат с акциите и дяловете си след назначаването на особения управител от Министерския съвет

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени