31-годишен дървосекач разби носа на бременна в асеновградско село

Размина се с пробация

Районен съд-Асеновград
Районен съд-Асеновград Източник: Zonanews

8-месечна пробация договори 31-годишен дървосекач, причинил лека телесна повреда на бременна жена в асеновградското село Тополово. Нараняванията, нанесени на 26 август, се изразяват в травма на носа, включваща оток и кървене. Причинена е в условията на домашно насилие.

 

31-годишният мъж е признал вината си пред Районния съд в Асеновград. Според магистратите престъплението е извършено с пряка умисъл. Наказанието му включва задължителна регистрация по настоящ адрес - в село Леново.

 

Ще трябва да се подписва при пробационен служител 2 пъти седмично и периодично да се среща с такъв. Дървосекачът трябва да плати 163,80 лв. разноски по делото. Решението, с което Районният съд одобри споразумението, е окончателно и не подлежи на обжалване или протест.

Още от "Пловдив"

Сакскобургготски продаде къщата си в село Баня на Георги Самуилов

Царската вила в Баня е построена през 1929 година от цар Борис Трети и е един от първите имоти, върнати на наследниците му – Симеон Сакскобургготски и сестра му Мария Луиза – през 2000 година, малко преди Симеон да стане министър-председател

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени