Премиерът Борисов: COVID-19 мутира и няма общо правило, по което да се действа
22.01.2021г.
У нас мерките са изключителни либерални на фона на останалите държави, изтъкна министър-председателят
Прочети22.01.2021г.
У нас мерките са изключителни либерални на фона на останалите държави, изтъкна министър-председателят
Прочети21.01.2021г.
Компенсаторни такси вече могат да се плащат и в пунктовете на националните доставчици на услуги, където се заплащат пътни такси. Дружеството „Интелигентни трафик системи“ АД успешно премина интеграцията със системата на Агенция „Пътна инфраструктура“ и получи правото да събира компенсаторни такси, информират от АПИ
Прочети21.01.2021г.
Гена Трайкова - главният редактор на новините в Би Ти Ви, напуска телевизията, информира "24 часа"
Прочети21.01.2021г.
Нашата демокрация е била поставяна на изпитания и в миналото, но винаги е излизала по-силна от тези изпитания
Прочети21.01.2021г.
Започна строителството на северния обходен път на Бургас. С изграждането на трасето, с дължина 4,7 км, транзитният трафик, идващ от Варна по път І-9 и продължаващ на юг по път І-6 София - Бургас и автомагистрала „Тракия“, ще се изнесе извън центъра на града. По този начин ще се повиши безопасността на движение за пътуващите от Западна и Северна България като се избягва влизането в Бургас.
Прочети20.01.2021г.
Премиерът поздрави във Facebook и в Twitter Джо Байдън и Камала Харис по повод встъпването им в длъжност
Прочети20.01.2021г.
Общинският съветник от групата на "Граждани за Севлиево" Владимир Тодоров е сред учредителите на партията на Васил Божков "Българско лято"
Прочети20.01.2021г.
2,3 млрд. лв. от общия бюджет на ПРР е ресурсът на Фонда за справедлив преход, който ще се управлява от МРРБ.
Прочети20.01.2021г.
Областният координатор на ГЕРБ Хасково осъди за клевета настоящия евродепутат от БСП Елена Йончева
Прочети20.01.2021г.
За да сме в крак с времето, да сме конкурентноспособни с пазара на труда, е нужно вече ние да продължим да се обучаваме не само до гимназиалната или университетската скамейка, а през целия живот, каза евродепутатът от ПП ГЕРБ/ЕНП Есим Адемов
ПрочетиБогдан Попов припомни, че Украйна постигна пълна оперативна съвместимост с НАТО по отношение на оръжия и военна техника още през 2023 г.